הכרזה

Collapse
No announcement yet.

פורומים עזרה

Collapse

כאן תוכלו למצוא תשובות לשאלות בנוגע לאיך האתר עובד. השתמש בקישורים או בתיבת החיפוש כדי למצוא את מבוקשך.

נושאים והודעות באתר

מהו לוח המודעות של קהילה?

לוח המודעות של קהילה הוא אתר דיון מקוון. זה מכונה לעתים גם "לוח" או "פורומים". זה עשוי להכיל כמה קטגוריות, הכולל פורומים, נושאים והודעות פרטיות. התוכן בלוח המודעות של קהילה נוצר לעתים קרובות על ידי המשתמשים או חברים באתר. הם משמשים לתמיכה, לחלוק רעיונות ועבור מגוון רחב של נושאים שונים.

איך כל זה מובנה?

לוח המודעות בכללותו מכיל קטגוריות שונות (רחב תחומים), אשר כוללים בתוכם פורומים (תחומים ספציפיים יותר) המכילים נושאים (שיחות או דיונים) אשר מורכבים מהודעות מסוימות (שבו משתמש כותב משהו) .

בדרך כלל בדף בית הקהילה יש רשימה של קטגוריות ופורומים, עם נתונים סטטיסטיים בסיסיים לכל - כולל מספר הנושאים והודעות, ושהחבר פורסם ההודעה האחרונה. זה יכול להיות מוחלף עם זרם פעילות שמראה זרם של ההודעות האחרונות, תמונות ופריטים אחרים משותפות.

כיצד אני מוצא את דרכי?

כאשר אתה לוחץ על השם של פורום, אתה נלקח לרשימה של נושאים שהוא מכיל. נושא הוא שיחה בין חברים או אורחים. כל נושא מתחיל כהודעה אחת וגדל כתגובות והערות נוספות על ידי משתמשים שונים.

כדי להתחיל נושא חדש פשוט לחץ על + חדשה (ייתכן שתצטרך הרשאות הנכונות לעשות את זה). ניתן להזמין

אשכולות בדרכים רבות ושונות. ברירת המחדל הוא שיש נושא עם הפעילות האחרונה בחלק העליון. אבל אתה יכול לשנות בקלות את הזמנה זו, למשל יש את הנושא עם הכי הרבה ההודעות בחלק העליון. פשוט לחץ על תפריט סינון בפינה הימנית העליונה של רשימת הנושאים. תפריט הסינון יספק אפשרויות שאתה צריך למיין את הדף הנוכחי נוף בעל מספר עמודים

כאשר יש יותר נושאים לתצוגה מ יתאים על דף אחד, ייתכן שתראה את התיבה 'העמוד', המכיל מספרי עמודים. זה מצביע על כך שהרשימה של נושאים שמחולקת על שני עמודים או יותר. שיטה זו של רשימות פיצול של פריטים על דפים רבים משמשת ברחבי הקהילה.

מה הם נושאים דביקים?

נושאים "דביק" הם נושאים שנקבעו להיות חשוב על ידי מנהלים או מנהלים ראשיים. הם מופיעים בחלק העליון של רשימת הנושאים ולהישאר 'תקוע' לראש הרשימה, גם אם לא היו להם כל ההודעות שנכתבו לאחרונה. המטרה שלהם היא לשמור מידע חשוב גלוי ונגיש בכל העת.

כיצד אוכל לקרוא לנושא?

כדי לקרוא בנושא, לחץ על הכותרת שלו. כל הודעה בנושא נוצר על ידי חבר או אורח. תראה כמה מידע קצר על חבר שיצר את הנושא בצד השמאל של הודעה הודעה.

כדי להגיב לנושא קיים, לחץ על תגובה ההודעה. אם לחצן זה לא מופיע, זה יכול להיות שאתה לא מחובר כחבר, או שאין לך הרשאה להגיב, או שהנושא נסגר לתגובות חדשות.

יש גם תהיה תיבת תגובה בתחתית העמוד. זה מקום שבו תוכל להזין במהירות תשובה גם כן. אם תלחץ על ציטוט על כל תשובה, את התוכן של הודעה שיתווסף באופן אוטומטי לתיבת תגובה בשבילך. לחיצה על ציטוט בהודעות מרובות מאפשר לך רב-ציטוט הודעות אלה בתגובה אחת.

כיצד אוכל לברר פרטים נוספים על חברים?

כדי להציג מידע אודות חברה מסוימת, לחץ על שם המשתמש. זה ייקח אותך לדף הפרופיל הציבורי שלהם.

מהו סרגל הניווט?

סרגל הניווט בחלק העליון של כל דף יש קישורים שיעזרו לך לנוע. אזור 'סימני דרך' בפינה השמאלית העליונה מראה היכן אתה נמצא עכשיו. טופס מהימין מאפשר לך להתחבר במהירות. זה מאפשר תנועה מהירה מסעיף של האתר אחד למשנהו.

האם אני יכול לשנות את הדרך שהקהילה נראית?

ייתכן שתוכל לשנות את העיצוב של הקהילה על ידי שימוש במחליף הסגנון בפינה השמאלית התחתונה של הדף. זה מאפשר לך לבחור סגנונות או נושאים המשנים את הצבעים והמראה של הקהילה שונים. אם אפשרות זו אינה מופיעה, לא ניתן restyled הלוח.

Working...
X